Kolorowe talerzyki urodzinowe. Stylowa dekoracja i wygoda

Kolorowe talerzyki urodzinowe. Stylowa dekoracja i wygoda

Zabierasz się za organizację urodzin dla dziecka? W takim razie nie zapomnij o dekoracjach, aby uczcić ten wyjątkowy dzień!

Przygotowanie atrakcyjnej dekoracji na urodziny dziecka wcale nie musi być skomplikowane. Baloniki, serpentyny, papierowe rozety czy czapeczki to tylko parę propozycji. Można dostać je w wielu sklepach. Przy poszukiwaniach ozdób warto także zwrócić uwagę na talerzyki urodzinowe, które będą świetnym zamiennikiem normalnej zastawy.

 

Dlaczego warto zdecydować się na talerzyki urodzinowe dla dzieci? Co wybrać? Gdzie można je kupić? Sprawdź teraz!

 

Zastawa stołowa na urodziny dziecka

Dziecięce urodziny to mnóstwo dobrej zabawy dla solenizanta oraz dla jego gości. Rodzic powinien zatem zadbać o to, aby rozrywka była na najwyższym poziomie, ale również jego zadaniem jest zaaranżowanie urodzinowego stołu. Tutaj świetnym wyborem będzie zastawa stołowa jednorazowa – talerzyki urodzinowe uzupełnione o kubeczki z papieru nie tylko wyglądają świetnie, ale także są bezpieczne i wygodne w użyciu.

 

Zwykła zastawa stołowa, z której korzysta się na co dzień na śniadania, obiady i kolacje, może nie tylko być ryzykowna – może po prostu potłuc się podczas dziecięcych harców. Poza tym nie zawsze wygląda atrakcyjnie i dodatkowo w przypadku większych urodzin może być po prostu za mała. Wobec tego jednorazowa zastawa stołowa jest wtedy strzałem w dziesiątkę.

 

Obecnie w sklepach czekają różnorodne talerzyki urodzinowe, kubki, a nawet miski, patery i sztućce, dlatego można kupić wszystko, co potrzebne do podania pysznych posiłków. Warto zdecydować się na produkty wykonane z papieru – są lekkie, wytrzymałe, a przy tym przyjazne dla środowiska. Po zużyciu można po prostu wyrzucić je do kosza.

 

Jakie talerzyki urodzinowe wybrać?

Różnorodne talerzyki urodzinowe dostępne w sklepach to mnóstwo możliwości stylowej aranżacji stołu podczas przyjęcia.

 

Na dziecięce urodziny najczęściej wybierane są wzory lubiane przez maluchy, na przykład z postaciami z ulubionych bajek. Można także zdecydować się na typowe wzory urodzinowe, na przykład na talerzyki z napisami Happy Birthday, z wzorami balonów. Ciekawa propozycja to także talerzyki w nietypowych kształtach, na przykład z dekoracyjnym, wycinanym brzegiem lub talerzyki w kształcie kwadratowym, prostokątnym, heksagonalnym.

 

Zastawa jednorazowa na urodziny – gdzie kupić?

Jeżeli chcesz zakupić jednorazowe talerzyki urodzinowe i inne dodatki na urodziny, a także stylowe dekoracje, wszystko można znaleźć obecnie w dobrych sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych oferujących dodatki imprezowe. Na kupujących czekają dziesiątki wzorów do wyboru, wśród których bez trudu można wybrać te pasujące do gustu malucha.

 

Za zastawą stołową na urodziny wykonaną z papieru trzeba zapłacić najczęściej około 15-50 złotych w zależności od wybranych elementów.

Dodaj komentarz