Laserowy lifting twarzy – na czym polega?

Laserowy lifting twarzy – na czym polega?

Każdy z nas marzy o jędrnej cerze i młodym wyglądzie, jednak z upływem czasu skóra wiotczeje – traci swoją sprężystość i jędrność. Dzieje się tak, ponieważ wraz z wiekiem spowalniają wszystkie procesy regeneracyjne organizmu i dotyczy to również produkcji kolagenu. Można jednak temu zaradzić stosując zabieg laserowego liftingu twarzy.

Czym jest laserowy lifting twarzy?

Laserowy lifting twarzy to zabieg, który ma za zadanie spowolnić czas dla skóry naszej twarzy. Jeśli zadziałamy odpowiednio wcześnie możemy przywrócić napięcie skóry i wygładzić wszystkie zmarszczki.

Kiedy potrzebny jest lifting?

Starzenie się to proces, którego nie jesteśmy w stanie zatrzymać całkowicie, ale można stosować różne metody, by go spowolnić, bądź by pobudzić komórki i procesy regeneracyjne do działania. Kiedy skóra z powodu wieku staje się mniej elastyczna i zaczynamy dostrzegać w lustrze pierwsze zmarszczki oznacza to, że zmniejszyła się ilość włókien kolagenowych i elastynowych w skórze. Właśnie wtedy warto zastanowić się nad liftingiem.

Na czym polega laserowy lifting?

Laserowy lifting to nic innego jak przywrócenie naskórkowi odpowiedniej jędrności oraz pobudzenie komórek do wytwarzania większej ilości elastyny i kolagenu za pomocą lasera. Zastosowanie właściwej terapii i najnowszych oraz najnowocześniejszych technologii doskonale wpływa na stan skóry. Laserowy lifting twarzy to nieinwazyjna metoda, która polega na przekazywaniu wysokiej temperatury w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do obkurczenia włókien elastynowych i przywrócenia młodego konturu twarzy. Po zabiegu na skórze pojawia się zaczerwienienie, które szybko znika. Najlepsze efekty tego zabiegu będą widoczne, gdy zastosujemy go kilka razy.  

Laserowy lifting twarzy Kraków

 Właśnie w takich miejscach jak Kraków można znaleźć gabinety z najnowocześniejszym sprzętem, który poprawi wygląd skóry, wpłynie pozytywnie na jej kondycję, wygładzi wszelkie zmarszczki oraz zwiększy elastyczność cery, a także poprawi owal twarzy.

Dodaj komentarz