Meble na wymiar do kawiarni – co wybrać i gdzie je zamówić?
SONY DSC

Meble na wymiar do kawiarni – co wybrać i gdzie je zamówić?

Wyposażenie kawiarni wymaga podjęcia decyzji dotyczącej jej stylu, a także oczekiwanej funkcjonalności umeblowania. Trzeba też uwzględnić posiadaną przestrzeń, która będzie przeznaczona dla gości i pracowników. Gdy liczy się idealne dopasowanie, najlepiej zdecydować się na meble na wymiar. Jakie z nich będą najlepsze do kawiarni?

Wyposażenie kawiarni w meble – lepsze gotowe czy na wymiar?

Do kawiarni można wybrać meble gotowe, ale można także zdecydować się na te wykonane na wymiar.

Gdy ważne jest idealne dopasowanie, ale również możliwość doboru odpowiednich materiałów, w takiej sytuacji warto zdecydować się na meble do kawiarni na zamówienie.

Meble na wymiar mają wiele zalet, między innymi wyróżniają się perfekcyjnym dopasowaniem, pozwalają na wybór właściwego materiału, a także wyposażenia dodatkowego, na przykład jak oświetlenie. To powoduje, że na ich kupno decyduje się obecnie wielu właścicieli lokali gastronomicznych.

Rodzaje mebli kawiarnianych na wymiar

Na wymiar wykonuje się różne rodzaje mebli kawiarnianych, dlatego też firma może przygotować dla klientów:

  • Lady kawiarniane – lady są miejscem, gdzie przyjmuje się zamówienia. Do wyboru są również lady przeszklone, za którymi prezentowane są dostępne na sprzedaż produkty, na przykład ciastka, ciasta, lody.
  • Regały i szafy – dzięki nim można łatwiej wyeksponować produkty w kawiarni, a także przechowywać je. Dostępne są meble otwarte, przeszklone, z zamykanymi drzwiami, więc również mogą być one dopasowane do potrzeb klienta.
  • Boksy, stoły, ławy – dzięki nim można zabudować kawiarnię, by zapewnić gościom miejsce do relaksu oraz do skosztowania wyśmienitej kawy i słodkości. Te wykonane na zamówienie mogą być specjalnie dobrane do konkretnego miejsca i dzięki temu wykorzystują każdy wolny centymetr.

Z przykładowymi meblami do kawiarni wykonanymi na zamówienie można zapoznać się na stronie internetowej firmy Stolbar, która od lat zajmuje się wyposażeniem lokali gastronomicznych: https://stolbar.net.pl/meble-do-kawiarni/.

Style mebli kawiarnianych – co wybrać?

Producenci mebli do kawiarni mogą przygotować je dla klientów w różnych stylach, dzięki czemu mogą być one również dobrane do pomysłu na aranżację wnętrza lokalu.

Popularne są obecnie nowoczesne meble kawiarniane, które przyciągają uwagę swoim niebanalnym wyglądem, między innymi wyróżniają się wykorzystaniem prostych i geometrycznych form, błyszczących nawierzchni, elementów ze stali, szkła. Zwykle pozbawione są ozdobników, by dać minimalistyczny efekt.

Również można zdecydować się na wykonanie mebli tradycyjnych do kawiarni. Są one najczęściej wyprodukowane z naturalnego drewna, a także efektownie zdobione, na przykład frezowaniem, by uzyskać kunsztowny wygląd. Tradycyjne meble można również dobrać do wnętrza w stylu rustykalnym.

Gdzie zamówić meble kawiarniane na wymiar?

W produkcji mebli kawiarnianych na wymiar specjalizuje się obecnie wiele firm, które mogą zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę w ramach zaprojektowania, wykonania i montażu umeblowania.

Z ofertami producentów mebli do lokali gastronomicznych można zapoznać się w internecie już teraz.

 

Dodaj komentarz