Aktywna zabawa dla dzieci w Krakowie – gdzie się wybrać?

Aktywna zabawa dla dzieci w Krakowie – gdzie się wybrać?

Kraków jest pełen ciekawych atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych. Jak zaplanować udany dzień wypełniony po brzegi dobrą zabawą? Zobacz, jakie atrakcje dla dzieci w Krakowie warto wziąć pod uwagę!

Krakowskie place zabaw

Dzisiaj w Krakowie znajduje się wiele nowoczesnych, bezpiecznych placów zabaw, dlatego to pierwsza propozycja, którą warto wziąć pod uwagę, gdy pogoda dopisuje. Do wyboru są place z karuzelami, zjeżdżalniami, torami przeszkód, atrakcjami edukacyjnymi.

 

Warto więc wybrać się razem z dzieckiem na plac zabaw, który będzie zlokalizowany poza miejscem zamieszkania, gdzie będzie mogło ono wypróbować nowe atrakcje.

 

Parki rozrywki dla dzieci w Krakowie

Świetnym pomysłem może być również wybranie się razem z całą rodziną do rodzinnego parku rozrywki. To atrakcja, która dostępna jest między innymi w parkwola.pl w Krakowie.

 

Parki rozrywki dla dzieci mogą zaoferować o wiele więcej ciekawych atrakcji, między innymi są to trampoliny, zjeżdżalnie pontonowe, dmuchańce, parki linowe, aby wspomnieć tylko o paru propozycjach, ponieważ jest ich o wiele więcej.

 

Sale zabaw w Krakowie

Następną propozycją będzie skorzystanie z sali zabaw. Takie punkty otwarte są przez cały rok, dlatego można wybrać się do nich również wtedy, gdy pogoda na dworze nie jest zbyt atrakcyjna.

 

W Krakowie również znajduje się wiele sali zabaw, które mogą zapewnić dzieciom dostęp do wielu ciekawych atrakcji, na przykład jak karuzele, zjeżdżalnie, ścianki do wspinania się, tory przeszkód, małpie gaje.

 

Warto zwrócić uwagę, od jakiego wieku dziecko może wejść do sali zabaw. Wiele z nich ma też specjalne oddzielne sale dla młodszych dzieci, więc można udać się do nich rodzinnie.

 

Korty tenisowe w Krakowie

Coraz więcej dzieci trenuje dzisiaj tenis ziemny. To w głównej mierze zasługa naszych mistrzów, którzy inspirują do aktywności w tym kierunku.

 

W Krakowie również znajduje się wiele kortów tenisowych, które przygotowane są dla najmłodszych. Dostępne są one między innymi wspomnianym już parkwola.pl.

 

Jump parki – parki trampolin

Następna propozycja na naszej liście to parki trampolin w Krakowie. Taka rozrywka może być również kapitalna dla całej rodziny.

 

W parkach trampolin można poskakać w salach wypełnionych trampolinami oraz skorzystać z innych ciekawych atrakcji przeznaczonych dla młodszych i starszych.

 

Aqua parki i baseny w Krakowie

Nie można zapominać również o tej popularne rozrywce – wyjście do aqua parku albo na basen razem z dzieckiem może być wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób.

 

Dodaj komentarz