Podaruj niezapomniane chwile w tunelu aerodynamicznym!

Podaruj niezapomniane chwile w tunelu aerodynamicznym!

Zastanawiasz się nad tym, jaki upominek wybrać dla ważnej osoby? Wybierz dla niej coś, co będzie niezapomniane – lot w tunelu aerodynamicznym! Teraz taka rozrywka dostępna jest również w Warszawie. Sprawdź najważniejsze informacje!

Jak działają tunele aerodynamiczne?

Tunelami aerodynamicznymi nazywa się rodzaj konstrukcji, które wyposażone są w wentylatory pozwalające na uniesienie człowieka w górę z użyciem pędu powietrza. Dzięki temu osoba przebywająca wewnątrz tunelu może unieść się i latać jak w przestworzach.

Ze względu na swoją budowę tunele aerodynamiczne są jednocześnie bardzo bezpieczne. Są one zabezpieczone specjalnymi siatkami, a nad prędkością powietrza stale czuwa wtedy operator tunelu. Dodatkowo osoby korzystające z takiej rozrywki ciągle znajdują się pod okiem instruktora, który w razie potrzeby zapewnia szybką pomoc.

Do tunelu aerodynamicznego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Nie ma potrzeby zapisywania się na wcześniejsze szkolenia lub posiadania specjalnej kondycji. Właśnie dlatego loty w aerotunelach są również świetnym pomysłem na podarunek.

Lot w tunelu aerodynamicznym w prezencie – kiedy warto?

Podarowanie prezentu jak lot w tunelu aerodynamicznym będzie doskonałym wyborem na wiele okazji.

Upominek ten kapitalnie nadaje się na urodziny, imieniny, jako podarunek na wieczór kawalerki albo panieński, na rocznicę. Również można wręczyć go z okazji Dnia Ojca lub na Walentynki, na Dzień Chłopaka czy Dzień Kobiet.

Jako że do lotu nie trzeba żadnych szczególnych przygotowań, będzie on doskonałym wyborem dla osób w różnym wieku, dla kobiet i mężczyzn, także dla dzieci i nastolatków oraz dla seniorów. Wobec tego może być on uniwersalnym podarunkiem na różne okazje.

Lot w tunelu aerodynamicznym może wtedy zagwarantować niezapomniane przeżycia, ponieważ latanie w nim jest podobne do spadania w przestworzach. Jednocześnie można też wykonywać w nim rozmaite ewolucje, które pokazuje instruktor.

Takie niezapomniane emocje gwarantuje również tunel aerodynamiczny w Warszawie, który oferuje możliwość zakupienia voucherów upominkowych. Dzięki nim osoba, która otrzyma taki podarunek, może samodzielnie wybrać odpowiadający jej termin.

Ile kosztuje lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie?

Ceny związane z lotami w tunelach aerodynamicznych wcale nie są takie wysokie, dlatego też jest to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje niedrogiego, ale jednocześnie emocjonującego oraz niezapominanego podarunku dla bliskiej osoby.

Gdy chodzi o tunel aerodynamiczny w Warszawie, ceny rozpoczynają się od 249 złotych za 3-minutowy lot w przypadku osób poniżej 18. roku życia, natomiast dla osób dorosłych będzie to 279 złotych. Można także zdecydować się na wykupienie lotów uzupełnionych o dodatkowe szkolenia, które mogą być świetnym wstępem do dłuższej przygody z lotami w aerotunelach.

Rezerwacje na loty w tunelu aerodynamicznym działającym w Warszawie można przeprowadzić przez internet na stronach organizatorów. Wystarczy wybrać rodzaj lotu, a potem jego termin. Można też od razu wykupić voucher upominkowy, który nie wymaga podawania terminu lotu.

 

 

Dodaj komentarz