Zastawa na urodziny – talerzyki, kubeczki, słomki. Co wybrać?

Zastawa na urodziny – talerzyki, kubeczki, słomki. Co wybrać?

Kolorowe papierowe naczynia mogą sprawić, że przyjęcie będzie wyglądać efektownie. Na co warto się zdecydować? Zobacz te propozycje!

Podczas przyjęcia urodzinowego nie trzeba korzystać z zastawy stosowanej na co dzień. Bezpieczniejszym, ale też bardziej efektownym rozwiązaniem jest zastawa jednorazowa. Do wyboru są różnorodne talerzyki urodzinowe, kubeczki, słomki, tace jednorazowe, a także obrusy i serwetki, które mogą tworzyć uroczy zestaw idealny na urodziny i na wiele innych okazji.

 

Dlaczego warto kupić jednorazową zastawę na imprezę?

Chociaż może wydawać się, że jednorazowe talerzyki urodzinowe czy kubki to tak naprawdę strata pieniędzy, to jednak mają one szereg zalet, które powodują, że na ich zakup decyduje się wiele osób.

 

Wśród głównych zalet zastawy jednorazowej znajdują się:

 1. Efektowny wygląd – dzięki stylowym nadrukom i zdobieniom zastawa jest jedyna w swoim rodzaju i doskonale nadaje się na przyjęcia.
 2. Różne wzory – talerzyki urodzinowe i inne elementy zastawy są oferowane w wielu wzorach dla dzieci i dla dorosłych, dlatego można dopasować je do motywu przewodniego przyjęcia.
 3. Niska cena – za komplet zastawy stołowej nie trzeba płacić dużo, dlatego może ona stworzyć uroczą dekorację na przyjęciu bez ponoszenia wysokich kosztów.
 4. Ekologia – obecnie w sprzedaży można znaleźć papierową zastawę, która ulega biodegradacji, dlatego jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
 5. Oszczędność czasu – po przyjęciu nie trzeba spędzać czasu na zmywaniu, ponieważ pobrudzone elementy można po prostu wyrzucić do kosza.

 

Zastawa stołowa na przyjęcia – elementy

W skład urodzinowej zastawy stołowej na przyjęcia mogą wchodzić różnorodne elementy, dlatego można dopasować je do planowanego menu.

 

Do elementów zastawy stołowej na przyjęcia wchodzą elementy jak:

 • talerzyki urodzinowe
 • kubeczki na urodziny
 • słomki papierowe
 • serwetki dla gości
 • jednorazowe obrusy
 • tace i miseczki

 

Wszystkie z powyższych elementów mogą mieć także różne kształty i kolory. Przykładowo na urodziny dziecka bardzo często wybierane są talerzyki urodzinowe o wzorach zwierzątek, balonów, z ulubionymi postaciami z bajek, natomiast na osiemnastki talerzyki w kolorach czarnym, złotym, pudrowym różu.

 

Jednorazowa zastawa urodzinowa – cena i zakup

Obecnie talerzyki urodzinowe oraz inne elementy jednorazowej zastawy urodzinowe można zakupić w wielu punktach sprzedaży, między innymi w sklepach prowadzących sprzedaż akcesoriów na przyjęcia urodzinowe.

 

Zazwyczaj koszty związane z zakupieniem talerzyków, kubków oraz pozostałych elementów wynoszą od 10 do 50 złotych zależnie od ich liczby i rodzaju.

Dodaj komentarz