Zastawa na urodziny – talerzyki, kubeczki, słomki. Co wybrać?

Zastawa na urodziny – talerzyki, kubeczki, słomki. Co wybrać?

Kolorowe papierowe naczynia mogą sprawić, że przyjęcie będzie wyglądać efektownie. Na co warto się zdecydować? Zobacz te propozycje!

Podczas przyjęcia urodzinowego nie trzeba korzystać z zastawy stosowanej na co dzień. Bezpieczniejszym, ale też bardziej efektownym rozwiązaniem jest zastawa jednorazowa. Do wyboru są różnorodne talerzyki urodzinowe, kubeczki, słomki, tace jednorazowe, a także obrusy i serwetki, które mogą tworzyć uroczy zestaw idealny na urodziny i na wiele innych okazji.

 

Dlaczego warto kupić jednorazową zastawę na imprezę?

 

Wśród głównych zalet zastawy jednorazowej znajdują się:

 1. Efektowny wygląd – dzięki stylowym nadrukom i zdobieniom zastawa jest jedyna w swoim rodzaju i doskonale nadaje się na przyjęcia.
 2. Różne wzory – talerzyki urodzinowe i inne elementy zastawy są oferowane w wielu wzorach dla dzieci i dla dorosłych, dlatego można dopasować je do motywu przewodniego przyjęcia.
 3. Niska cena – za komplet zastawy stołowej nie trzeba płacić dużo, dlatego może ona stworzyć uroczą dekorację na przyjęciu bez ponoszenia wysokich kosztów.
 4. Ekologia – obecnie w sprzedaży można znaleźć papierową zastawę, która ulega biodegradacji, dlatego jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
 5. Oszczędność czasu – po przyjęciu nie trzeba spędzać czasu na zmywaniu, ponieważ pobrudzone elementy można po prostu wyrzucić do kosza.

 

Zastawa stołowa na przyjęcia – elementy

W skład urodzinowej zastawy stołowej na przyjęcia mogą wchodzić różnorodne elementy, dlatego można dopasować je do planowanego menu.

 

Do elementów zastawy stołowej na przyjęcia wchodzą elementy jak:

 • talerzyki urodzinowe
 • kubeczki na urodziny
 • słomki papierowe
 • serwetki dla gości
 • jednorazowe obrusy
 • tace i miseczki

 

Wszystkie z powyższych elementów mogą mieć także różne kształty i kolory. Przykładowo na urodziny dziecka bardzo często wybierane są talerzyki urodzinowe o wzorach zwierzątek, balonów, z ulubionymi postaciami z bajek, natomiast na osiemnastki talerzyki w kolorach czarnym, złotym, pudrowym różu.

 

Jednorazowa zastawa urodzinowa – cena i zakup

Obecnie talerzyki urodzinowe oraz inne elementy jednorazowej zastawy urodzinowe można zakupić w wielu punktach sprzedaży, między innymi w sklepach prowadzących sprzedaż akcesoriów na przyjęcia urodzinowe.

 

Zazwyczaj koszty związane z zakupieniem talerzyków, kubków oraz pozostałych elementów wynoszą od 10 do 50 złotych zależnie od ich liczby i rodzaju.

Dodaj komentarz